OCIEPLANIE

PIANĄ PUR

FIRMA BEST EW
EMIL WOŹNIAK

OCIEPLENIA PIANĄ

Ocieplanie pianą poliuretanową, czyli tzw. pianą PUR, ma bardzo szerokie zastosowanie zarówno w termoizolacji/ocieplaniu  budynków mieszkalnych jak i przemysłowych (hal produkcyjnych, magazynów). Już kilkucentymetrowa warstwa pianki gwarantuje zadowalającą szczelność i izolację. Doskonałe parametry takiej izolacji pozwalają sprostać najwyższym wymaganiom i oczekiwaniom. Efektem izolacji przy użyciu piany PUR jest ograniczanie przepływu ciepła w obu kierunkach. Dom jest ciepły zimą i chłodny latem.

Piana PUR to najskuteczniejszy dostępny na rynku izolator, zapewniający doskonałe docieplenie, zabezpieczenie termoizolacyjne oraz akustyczne.

Wykonujemy ocieplenia
pianką otwarto i zamknięto komórkową:

Czym jest, jak działa piana PUR ?

Piana natryskowa, inaczej piana poliuretanowa, to nowoczesna, choć nie nowa, bo stosowana już od blisko 32 lat (na całym świecie) metoda ocieplania budynków. Jest chętnie wybierana głównie dzięki doskonałym właściwościom izolacyjnym, cieplnym, dźwiękowym, a nawet hydroizolacyjnym.

Sposób stosowania

Piana nanoszona jest metodą natrysku, przy użyciu urządzeń wysokociśnieniowych. Dzięki takiej metodzie aplikacji jest w stanie wniknąć we wszystkie szczeliny, zapewniając szczelną izolację  budynku, która zapobiega powstawaniu mostków termicznych. Szybkość nanoszenia pozwala nam uzyskać jednolitą powłokę i pokryć nawet do 300m2 powierzchni w ciągu jednego dnia.

Nasza firma jako jedna z niewielu...

... posiada najwyższej jakości system do natrysku poliuretanu dysponujący własnym źródłem zasilania. Nasz mobilny zestaw do nanoszenia piany nie potrzebuje prądu do pracy (dostarczonego przez klienta). Jest dzięki temu korzystniejszy dla klienta i możemy go używać w niemal każdych warunkach zabudowy oraz przy złych warunkach atmosferycznych.

5/5

Zalety ocieplenia budynku pianą PUR ?

ODPORNA

Jest odporna na zmiany temperatur, ogień, zachowuje niezmienność parametrów przez długi czas eksploatacji (brak wywiewania, osiadania, osuwania jak ma to miejsce w przypadku wełny mineralnej)

TRWAŁA

Nie traci swoich parametrów wraz z upływem lat

BEZPIECZNA DLA ZDROWIA

Pianka nie gnije ani nie butwieje, jest też odporna na niskie i wysokie temperatury nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierząt, nie powoduje alergii.

OSZCZĘDNA

Zmniejsza koszty ogrzewania zimą, klimatyzowania latem

ENERGOSZCZĘDNA

Posiada najniższy wskaźnik przenikania ciepła wśród powszechnie używanych metod izolacji (np. styropian, wełna mineralna)

DŹWIĘKOSZCZELNA

Zapewnia izolacje akustyczną

EKOLOGICZNA

Nie emituje niebezpiecznych substancji

MROZOODPORNA

Zapewnia ochronę przed mrozem

Oto nasze przykładowe realizacje

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, email w celu uzyskania porad technicznych oraz do skorzystania z darmowej wyceny, opcja dotyczy zarówno piany jak i tynków.

BEST-EW EMIL WOŹNIAK, ŁAZISKA 17, 09-533 SŁUBICE